Moshi VersaCover for iPad mini 4 - Black

SKU
99MO064001
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Заштитете го вашиот iPad Mini 4 со VersaCover надградувајќи го дизајнот. Инспиритан од оригами техниката, со својот едноставен начин на преклопување можете да го поставите iPad-от под агол кој вам ви одговара. Можете да читате, пишувате, пребарувате на Интернет или што и да посакате. Мекиот микрофибер поклоп го штити екранот додека обвивката апсорбира удари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4712052319158
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Full case, Stand
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No