Moshi VersaCover for iPad mini 4

SKU
moshi-versacover-for-ipad-mini-4
Заштитете го вашиот iPad Mini 4 со VersaCover надградувајќи го дизајнот.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Заштитете го вашиот iPad Mini 4 со VersaCover надградувајќи го дизајнот. Инспиритан од оригами техниката, со својот едноставен начин на преклопување можете да го поставите iPad-от под агол кој вам ви одговара. Можете да читате, пишувате, пребарувате на Интернет или што и да посакате. Мекиот микрофибер поклоп го штити екранот додека обвивката апсорбира удари.
Производител
Moshi
End of life
No
iPad компатибилност
iPad mini 4
Производител
Moshi
EAN code
4712052319158
Материјал
Polyurethane
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Full case, Stand
Производител
Moshi
EAN code
4712052319165
Материјал
Polyurethane
Боја
розева
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Full case, Stand