Moshi VersaCover for iPad mini 4 - Pink:

Moshi VersaCover for iPad mini 4 - Pink

SKU
99MO064303

Заштитете го вашиот iPad Mini 4 со VersaCover надградувајќи го дизајнот.

Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Заштитете го вашиот iPad Mini 4 со VersaCover надградувајќи го дизајнот. Инспиритан од оригами техниката, со својот едноставен начин на преклопување можете да го поставите iPad-от под агол кој вам ви одговара. Можете да читате, пишувате, пребарувате на Интернет или што и да посакате. Мекиот микрофибер поклоп го штити екранот додека обвивката апсорбира удари.

Производител
Moshi
Weight
No
EAN code
4712052319165
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
розева
Бои
Pink
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Full case, Stand
Капацитет
No
Димензија и тежина
No
Sleeps/wakes iPad
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No