Moshi VersaCover for iPad Pro 9.7

SKU
conf-moshi-versacover-ipad-pro-9-7-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Амортизирачка обвивка која нуди трајна заштита од 360 степени. Едноставна оригами футрола која служи и како држач. Држачот поддржува пишување, читање и пребарување. Покрај тоа, подржана е и wake/sleep функцијата како и лесен пристап до сите копчиња и камерата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
End of life
No
Материјал
Microfiber, Plastic
Боја
No
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Тип на футрола
Full case, Stand
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
24,4 x 17,5 x 1,1 cm
179 gramm
Производител
Moshi
Weight
0.2000
EAN code
4712052314665
Материјал
Microfiber, Plastic
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Тип на футрола
Full case, Stand
Капацитет
9.7inch iPad Pro
Димензија и тежина
24,4 x 17,5 x 1,1 cm
179 gramm
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Moshi
Weight
0.2000
EAN code
4712052314788
Материјал
Microfiber, Plastic
Боја
розева
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Тип на футрола
Full case, Stand
Капацитет
9.7inch iPad Pro
Димензија и тежина
24,4 x 17,5 x 1,1 cm
179 gramm
Sleeps/wakes iPad
Yes