Moshi Vitros for iPhone 7/8 Plus - Orchid Pink

SKU
99MO103253

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Карактеристики:
 • Многу тенка футрола со заштита при паѓање

 • Издржлив полимер за отпорност на топлина и виткање

 • Проѕирна позадина за да го прикаже дизајнот на вашиот телефон

 • Целосно затворени копчиња

 • Подигната рамка за заштита на вашиот екран

 • Компитабилна со бежично полнење

 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Moshi
  Weight
  0.2000
  EAN code
  4713057253195
  End of life
  No
  Бои
  Pink
  Боја
  розева
  Материјал
  Plastic
  Тип на футрола
  Back case
  iPhone компатибилност
  iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
  Капацитет
  iPhone 7 Plus/8 Plus