Moshi Vitros for iPhone X - Orchid Pink

SKU
99MO103251

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi Vitros for iPhone X - Orchid Pink

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.2000
EAN code
4713057252716
Модел
No
Големина
iPhone X
End of life
No
Боја
розева
Материјал
Aluminium
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Капацитет
iPhone X

Product declaration