Moshi Vitros for iPhone X

SKU
conf-moshi-vitros-for-iphone-x-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Midnight
Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe
Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 5.190 МКД

Достапен производ

iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
Special Price 590 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

Детали

Карактеристики:
  • Ултра тенка футрола со заштита при паѓање
  • Издржлив полимер за отпорност на абразија, топлина и виткање.
  • Проѕирна позадина за да ја покаже убавината на вашиот телефон
  • Овозможено бежично полнење

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
No
Модел
iPhone X
Големина
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Материјал
Aluminium
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057252945
Боја
Clear / Transparent
Големина
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Moshi
Weight
0.2000
EAN code
4713057252686
Боја
Silver
Капацитет
iPhone X
Материјал
Aluminium
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Moshi
Weight
0.2000
EAN code
4713057252679
Боја
Black
Големина
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Материјал
Aluminium
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Moshi
Weight
0.2000
EAN code
4713057252723
Боја
Red
Капацитет
iPhone X
Материјал
Aluminium
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Moshi
Weight
0.2000
EAN code
4713057252716
Боја
Pink
Големина
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Материјал
Aluminium
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration