Moshi XT for iPhone 7 Plus Jet Black - Transparent

SKU
99MO090061

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

XT заштитната маска е непобедлива во овозможувањето висока заштита за Вашиот iPhone при секојдневното користење и овозможува елегантен изглед. Сите копчиња се лесно пристапни додека телефонот е заштитен од гребнатини и дамки. XT е многу тенка и провидна маска која е одличен избор доколку сакате дискретна заштита за Вашиот iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057251726
Боја
јасен / транспарентен
Модел
No
Големина
iPhone 7 Plus
Капацитет
No
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus

Product declaration