Moshi XT for iPhone 7 Plus Jet Black - Transparent

SKU
99MO090061
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

XT заштитната маска е непобедлива во овозможувањето висока заштита за Вашиот iPhone при секојдневното користење и овозможува елегантен изглед. Сите копчиња се лесно пристапни додека телефонот е заштитен од гребнатини и дамки. XT е многу тенка и провидна маска која е одличен избор доколку сакате дискретна заштита за Вашиот iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057251726
Модел
No
Големина
iPhone 7 Plus
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Капацитет
No

Product declaration