Nanoleaf Canvas Expansion Pack - 25 панели

SKU
NL33-0001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Надополнете го Вашиот веќе постоечки дизајн со додавање на повеќе панели со Nanoleaf Canvas Expansion Pack. Што вклучува пакувањето?

 • [25] Canvas Light Squares
 • [25] Linkers for connecting panels and Controller
 • [105] Double-sided adhesive Mounting Tape
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Nanoleaf
  EAN code
  628110858542
  Боја
  бела
  Големина
  No
  HomeKit compatibility
  No

  Product declaration