Nanoleaf Shapes Hexagons Expansion Pack - 3 панели

SKU
NL42-0001HX-3PK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Надополнете го Вашиот веќе постоечки дизајн со додавање на повеќе панели со Nanoleaf Hexagons Starter Kit. Што вклучува пакувањето?

 • [3] Shapes Light Panels
 • [3] Linkers for connecting panels and Controller
 • [4] Double-sided adhesive Mounting Tape
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Големина
  No
  HomeKit compatibility
  No

  Product declaration