Nanoleaf шестоаголни форми Starter Kit - 9 панели

SKU
NL42-0002HX-9PK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Модуларни светлечки панели
Направи дизајн кој одговара на Вашиот стил.
Повеќе 16 милиони бои
Вие избирате јасно функционално осветлување или убав амбиент.
Функционира без централа
Поврзете се на WiFi за изборни напредни опции.
Вклучува модул за синхронизација со ритамот на музиката
Гледајте ги светлата што танцуваат на вашата музика.
Флексибилна контрола
Работете со вклучен контролер, вашиот глас или апликацијата Nanoleaf.
Едноставна инсталација
Инсталација без вежба со вклучена лента за монтирање.


ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Nanoleaf
Големина
No
HomeKit compatibility
No

Product declaration