NextOne Eco friendly маска за iPhone 11 Pro

SKU
NextOne Eco friendly маска за iPhone 11 Pro
Боја
црна %
розева %
црвена %
тиркизна %
мат плава %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Изберете еколошки прифатлива и биоразградлива NextOne маска и преминете на издржлив и здрав начин на живот. Изработена е од природен еколошки материјал, го штити Вашиот телефон од гребаници и прашина. Одлично се вклопува на Вашиот телефон и не го ограничува пристапот на копчињата и влезовите, а истовремено пружи исклучително чувство во раката.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Големина
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Next One
Боја
тиркизна
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Next One
Боја
црна
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Next One
Боја
црвена
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Next One
Боја
розева
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Next One
Боја
мат плава
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration