Next One футрола за iPad Pro 12.9" (2018/20)

SKU
Next One футрола за iPad Pro 12.9" (2018/20)
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Next One Magnetic smart case го штити дисплејот и позадината на твојот iPad Pro од гребнатини и незгоди, додека истовремено пружи целосно удобност која ти е потребна додека гледаш филм или работиш. Најдобриот сопатник на твојот iPad Pro и Apple Pencil.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
End of life
No
Производител
Next One
Материјал
TPU
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen)
Тип на футрола
Full case
Производител
Next One
Материјал
TPU
Боја
зелена
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Производител
Next One
Материјал
TPU
Боја
(PRODUCT)RED
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case