NextOne силиконска маска за iPhone XR - црна

SKU
IPHXR-SCASE-BLACK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Силиконска маска на NextOne на Вашиот телефон ќе му пружи максимална заштита од гребаници и оштетувања. Исто така го штити и од непосакуваната прашина, а истовремено овозможува пристап до копчињата и влезовите. Ова е елегантна маска која совршено се вклопува на Вашиот телефон.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ