NextOne силиконска маска за iPhone 11

SKU
nextone-silikonska-maska-za-iphone-11-mk
Боја
(PRODUCT)RED %
црна %
маслинесто зелена %
бела %
Mint Green %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Силиконска маска на NextOne на Вашиот телефон ќе му пружи максимална заштита од гребаници и оштетувања. Исто така го штити и од непосакуваната прашина, а истовремено овозможува пристап до копчињата и влезовите. Ова е елегантна маска која совршено се вклопува на Вашиот телефон.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Големина
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11
Производител
Next One
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11
Производител
Next One
Боја
маслинесто зелена
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11
Производител
Next One
Боја
Mint Green
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11
Производител
Next One
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11
Производител
Next One
Боја
бела
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration