NextOne силиконска маска за iPhone SE / 8 / 7

SKU
nextone-silikonska-maska-za-iphone-se-8-7-mk
Боја
(PRODUCT)RED %
црна %
темно плава %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Силиконска маска на NextOne на Вашиот телефон ќе му пружи максимална заштита од гребаници и оштетувања. Исто така го штити и од непосакуваната прашина, а истовремено овозможува пристап до копчињата и влезовите. Ова е елегантна маска која совршено се вклопува на Вашиот телефон.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Големина
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Производител
Next One
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Производител
Next One
Боја
темно плава
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Производител
Next One
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7

Product declaration