NextOne трансапарентна маска за iPhone XR

SKU
IPHXR-GLSCASE

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
End of life
No
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ