Nokia Body BMI Wi-fi scale

SKU
conf-nokia-body-bmi-wi-fi-scale-si
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Wi-Fi вага која ја користи патентираната технологија Position Control ™ за да обезбеди најдобар начин за одржување на телесната тежина. Nokia Body дава инстант фидбек на екранот, така што автоматски се синхронизира со вашиот паметен телефон за да ги следи промените со текот на времето и да ви помогне да ја постигнете идеалната тежина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Боја
No
Капацитет
No
Connectivity
Bluetooth
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
Wireless connection

N/A

Wired Connection

N/A

Коментар

N/A

Производител
Withings
Weight
2.0000
EAN code
3700546702525
Боја
бела
Connectivity
Bluetooth
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
Сензори
Čtyři váhové senzory 5 - 180 Kg, patentovaný senzor postavení na váze, přesnost 100g
Батерија
4x 1.5V baterie (AAA)
Výdrž na jedno nabití až 18 měsíců
Димензија и тежина
327 x 327 x 23 mm
Производител
Withings
Weight
2.0000
EAN code
3700546702518
Боја
црна
Connectivity
Bluetooth
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
Сензори
Čtyři váhové senzory 5 - 180 Kg, patentovaný senzor postavení na váze, přesnost 100g
Батерија
4x 1.5V baterie (AAA)
Výdrž na jedno nabití až 18 měsíců
Димензија и тежина
327 x 327 x 23 mm