Nomad Active кожна маска iPhone 11 Pro - кафеава

SKU
NM21WM0000
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го вашиот нов iPhone 11 Pro со футролата Nomad Rugged Active, обвиткана со кожа, оваа футрола ќе развие уникатен изглед со тек на време од самата употреба. Со рамка од поликарбонат и гумен TPU бампер го штити вашиот iPhone од пад и удари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Nomad
Боја
темно кафеава
Големина
iPhone 11 Pro
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration