Nonda ZUS 2 адаптер за кола

SKU
NDZUSCONCAR

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ZUS 2 е адаптер за полнеќе на уреди во кола. Тој ги полни мобилните уреди со максимална брзина и го наоѓа вашиот автомобил со придружната iOS / Android апликација. Кажете збогум за пребарување на вашиот автомобил во трговскиот центар, стадионот или на отворено. ZUS доаѓа со една годишна гаранција.

ПОЛНЕТЕ СО МАКСИМАЛНА БРЗИНА
Во исто време полнете два високо волтажни уреди, со 2 пати појака брзина од вообичаените полначи за во автомобил.
*Не поддржува Qualcomm Quick Charge уреди.

Smart Car Finder
Каде и да паркирате, ZUS автоматски ќе ја зачува Вашата локација на Вашиот телефон. Едноставно отворете ја ZUS апликацијата со цел да го пронајдете Вашиот автомобил.
* Не поддржува подземни гаражи.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No