Nonda ZUS Smart Car Charger and Car Locator - Black:

Nonda ZUS Smart Car Charger and Car Locator - Black

SKU
ZU33BKRN
Nonda ZUS Smart Car Charger and Car Locator - Black
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

ПОЛНЕТЕ СО МАКСИМАЛНА БРЗИНА
Во исто време полнете два високо волтажни уреди, со 2 пати појака брзина од вообичаените полначи за во автомобил.
*Не поддржува Qualcomm Quick Charge уреди.

Smart Car Finder
Каде и да паркирате, ZUS автоматски ќе ја зачува Вашата локација на Вашиот телефон. Едноставно отворете ја ZUS апликацијата со цел да го пронајдете Вашиот автомобил.
* Не поддржува подземни гаражи.

Производител
Nonda
EAN code
853837006307
End of life
No
Боја
метално небесна
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2