Ora-ito - Helene Padding Pattern Field Folio Case iPad mini 2

SKU
conf-OIIPADMNPADF-ora-ito-helene-mini
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Product Details

  • Extra slim design and full protection
  • Microfibre inner lining
  • Video stand position
  • Automatic screen standby mode function
  • Available for iPad 2/iPad Retina, iPad mini/iPad mini Retina, iPad Air

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Ora-ïto
Боја
No
Модел
No
iPad компатибилност
iPad mini 2
Тип на футрола
Full case, Soft case, Stand
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Ora-ïto
EAN code
3571211258797
Боја
Matte Black
iPad компатибилност
iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Тип на футрола
Full case, Soft case, Stand
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Ora-ïto
EAN code
3571211258803
Боја
Red
iPad компатибилност
iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Тип на футрола
Full case, Soft case, Stand
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Ora-ïto
EAN code
3571211260578
Боја
Blue
iPad компатибилност
iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Тип на футрола
Full case, Soft case, Stand
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Ora-ïto
EAN code
3571211258810
Боја
Dark Green
iPad компатибилност
iPad mini 2
Тип на футрола
Full case, Soft case, Stand
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration