Osmo Brain Fitness (iPad додаток-играчка за деца):

Osmo Brain Fitness (iPad додаток-играчка за деца)

SKU
TP-OSMO-07
Osmo е уникатен едукативен гејминг додаток кој на вашиот iPad му нуди бескрајни можности за физичка игра. Создаден со рефлективна артифицијална интелегенција, напредната технологија на Осмо која ги спојува реалноста и дигиталните царства.
* Вклучени игри во овој пакет: Tangram, Newton, Masterpiece.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Осмо е уникатен едукативен гејминг додаток кој на вашиот iPad му нуди бескрајни можности за физичка игра. Создаден со рефлективна артифицијална интелегенција, напредната технологија на Осмо која ги спојува реалноста и дигиталните царства.

Tangram
Нареди ги дрвените делови од сложувалката во формите кои се прикажани на ектранот. Играјте заедно со вашето дете или напредувајте во напредните нивоа со точни решенија на секое ниво.

Newton
Искористи ја твојата креативност и инветивни објекти како очилата на баба, клучевите на тато или било што околу вас за да ги водите топките во посаканите зони.

Masterpiece
Подобрете ги вашите ликовни способности со Masterpiece. Избери која сакаш слика од камерата, галеријата или пак побарај на Интернет и Masterpiece ќе ја трансформира сликата во лесни за следење линии да ти помогне да нацрташ до перфекција. Можеш подоцна да го споделиш твојот труд во time-lapse видео на твојата креација со твоите пријатели и фамилија.

Производител
Osmo
Weight
No
EAN code
858528005171
End of life
No
Боја
No
Бои
No
Капацитет
No
Connectivity
No
Compatibility OS
No
Compatibility iOS
No
tvOS compatibility
No
iPhone компатибилност
No
iPad компатибилност
No
iPod Compatibility
No
Apple TV compatibility
No
Mac компатибилност
No
Android Compatibility
No
Compatibility
No
Wireless connection
No
Wired Connection
No
Сензори
No
Audio
No
Видео формати
No
Екран
No
Metrics Tracked
No
Отпорност на вода
No
Conditions of Use
No
Care
No
Power
No
Батерија
No
System requirements
No
Environmental Requirements
No
Апликации
No
Lumen Output
No
Hue bulb
No
Hue Light Output
No
Hue bridge
No
Меморија
No
Syncing
No
Димензија и тежина
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No