[ОТВОРЕН ПРОИЗВОД - ДЕМО] iPhone XR 64 GB - Coral:

[ОТВОРЕН ПРОИЗВОД - ДЕМО] iPhone XR 64 GB - Coral

SKU
3D827Z/A
Нов Liquid Retina дисплеј, најнапредниот LCD екран во индустријата. Сега со побрз Face ID. Најпаметниот и најмоќниот чип кај паметен телефон. Како и револуционерниот систем за камера. iPhone XR е прекрасен. Однадвор и одвнатре.

• Отпакуван
• Производот има 1 година гаранција
• Производот е спремен за употреба

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Предлогот е наш. Изборот е Ваш!

Tech21 Evo Check Case iPhone 7 Plus/8 Plus- Smokey/Black
Tech21 Evo Check Case iPhone 7 Plus/8 Plus- Smokey/Black
1.790 МКД
iPhone SE Leather Case
iPhone SE Leather Case
3.490 МКД
Artwizz ScratchStopper Complete for iPhone 7 Plus/8 Plus
Artwizz ScratchStopper Complete for iPhone 7 Plus/8 Plus
690 МКД
Griffin Powerblock - Black
Griffin Powerblock - Black
2.190 МКД
ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
1.390 МКД
Nonda New 180° ZUS Lightning Kevlar Cable (1.2m) - Black
Nonda New 180° ZUS Lightning Kevlar Cable (1.2m) - Black
2.090 МКД
JBL E45BT
JBL E45BT
5.990 МКД
Pack Full Protect iPH7+ TPU+Glass
Pack Full Protect iPH7+ TPU+Glass
790 МКД
DEVIA Full Screen Glass Protector
DEVIA Full Screen Glass Protector
790 МКД
Apple Lightning to USB Cable
Apple Lightning to USB Cable
1.790 МКД
Нов Liquid Retina дисплеј, најнапредниот LCD екран во индустријата. Сега со побрз Face ID. Најпаметниот и најмоќниот чип кај паметен телефон. Како и револуционерниот систем за камера. iPhone XR е прекрасен. Однадвор и одвнатре.
Производител
Apple
Weight
0.1940
End of life
No
Капацитет
64 GB
Капацитети
64 GB
Резолуција
1334 x 750
Боја
метално небесна