Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale

SKU
personalna-vaga-nokia-cardio
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Првата и единствената Wi-Fi вага во светот која обезбедува медицинско прифатена проценка на здравјето на кардиоваскуларните и крвните садови поради најновите мерења на брзината на ширење на пулсниот бран. Оваа ултра-тенка вага, исто така, го чита составот на телото (тежина, процент на телесни масти и вода, и мускулна маса и коскена маса) и се синхронизира со вашиот паметен телефон за да ги прикаже резултатите и да ви помогне да ги достигнете вашите цели.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Nokia
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Bluetooth, Wi-Fi
Капацитет
No
Бои
Black, White
HomeKit compatibility
No
Compatibility iOS
iOS 7 and higher
Android Compatibility
4.3 and higher
Wireless connection
N/A
Wired Connection
N/A
Коментар
N/A
Производител
Apple
Weight
3.0000
EAN code
3700546702341
Боја
Black
Connectivity
Bluetooth
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
Android Compatibility
4.3 and higher
Производител
Apple
Weight
3.0000
EAN code
3700546702358
Боја
White
Connectivity
Bluetooth
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
Android Compatibility
4.3 and higher

Product declaration