Plastic PC case for iPhone 7 Plus/8 Plus EPICO ULTIMATE - black

SKU
15910101300012

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0000
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Plastic
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus