Plastic PC case for iPhone X EPICO ULTIMATE - red

SKU
24310101400001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0000
End of life
No
Бои
Red
Боја
црвена
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X