Plastic PC case for iPhone X EPICO ULTIMATE - red

SKU
24310101400001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0000
Големина
Mac mini
End of life
No
Бои
Red
Боја
црвена
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration