PlusUs LifeCard Ultra-Portable PowerBank 1500 mAh Fits in card slot Lightning - 18K Rose Gold plated:

PlusUs LifeCard Ultra-Portable PowerBank 1500 mAh Fits in card slot Lightning - 18K Rose Gold plated

SKU
LC20041500
PlusUs LifeCard Ultra-Portable PowerBank 1,500 mAh позлатен со 18к розево злато
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Најмалиот полнач на светот за вашиот iPhone! PlusUs LifeCard Ultra има капацитет од 1.500 mAh, одличен е за патувања, одмори и прошетки во природа. Секогаш ќе бидете сигурни дека вашата опрема трае. Овој компактен резервен извор на електрична енергија има мали димензии и мала тежина што го прави лесно пренослив. Толку е мал што може да го сместите во вашиот паричник во просторот за кредитни картички. Овој уред се карактеризира со извонреден компактен дизајн и позлатена надворешност од 18к розево злато.

Производител
PlusUs
EAN code
4897057270625
End of life
No
Боја
Розево златна
Компатибилност - адаптер
Lightning
Compatibility
MacBook
Батерија

Capacity: 1500 mAh

Output: 5,1 Volts, 1 Amp
Input: 5,1 Volts, 1 Amp