PlusUs LifeStar Handcrafted USB Charge & Sync cable (25cm) Lightning - Red /Yellow:

PlusUs LifeStar Handcrafted USB Charge & Sync cable (25cm) Lightning - Red /Yellow

SKU
LST2005025

Најмодерен начин на полнење на вашите уреди.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Лесно полнење и пренос на податоци од Apple уреди на други компјутери со овој USB кабел. Кабелот е долг 25 сантиметри и производителот овој кабел добро го дизајнирал и смислил да обезбеди долична трајност дури и при честа употреба.

Производител
PlusUs
EAN code
4897057270281
End of life
No
Length
0,25 meters
Боја
црвена
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Air, iPad mini, iPad with Retina Display
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod touch (5th gen.)