PURO FULL EDGE TEMPERED GLASS iPhone 7:BLACK

SKU
SDGFSIPHONE755BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Puro Full Edge Tempered Glass за iPhone 7 Plus - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Puro
EAN code
8033830175312
Модел
No
Големина
No
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus

Product declaration