PURO FULL EDGE TEMPERED GLASS iPhone 7:BLACK:

PURO FULL EDGE TEMPERED GLASS iPhone 7:BLACK

SKU
SDGFSIPHONE755BLK
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Puro Full Edge Tempered Glass за iPhone 7 Plus - Black
Производител
Puro
Weight
No
EAN code
8033830175312
End of life
No
Бои
No
Боја
No
Материјал
No
Тип на футрола
No
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Димензија и тежина
No
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No