PURO HARD SHIELD case iPhone 6/6S:BLACK:

PURO HARD SHIELD case iPhone 6/6S:BLACK

SKU
IPC647HARDSHBLK
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Puro Hard Shield Case за iPhone 6/6S: Black
Производител
Puro
Weight
No
EAN code
8033830176586
End of life
No
Бои
Black
Боја
No
Материјал
No
Тип на футрола
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Димензија и тежина
No
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No