GoPro Rechargeable Battery H5

SKU
AABAT-001-EU

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
More details >

Детали

Користете ја оваа литиум-јонска батерија на полнење од 1220mAh како резервна или замена на батеријата за вашиот HERO6 Black или HERO5 Black.
1220mAh литиум-јонска батерија на полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
Weight
0.0000
EAN code
818279018493
End of life
No
Боја
црна
Charger type
No
Compatibility
GoPro Hero6 Black
GoPro Hero5 Black
Capacity
1220mAh lithium-ion