Satechi Aluminum Bluetooth Extended Keypad - Space Gray

SKU
ST-ACBKM

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Надградете ја постојната Mac тастатура со елегантна безжична целосна нумеричка тастатура и Bluetooth конекција. Поврзете се со 3 Bluetooth уреди истовремено и користете ги доделените Bluetooth копчиња за да се префрлате помеѓу Вашиот телефон, таблет или лаптоп. Има вграден влез за полнење со USB-C за долготрајно траење на батеријата до 80 часа непрекинато работно време помеѓу полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No

Product declaration