Satechi Aluminum Bluetooth Extended Keypad - Space Gray

SKU
ST-ACBKM

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Надградете ја постојната Mac тастатура со елегантна безжична целосна нумеричка тастатура и Bluetooth конекција. Поврзете се со 3 Bluetooth уреди истовремено и користете ги доделените Bluetooth копчиња за да се префрлате помеѓу Вашиот телефон, таблет или лаптоп. Има вграден влез за полнење со USB-C за долготрајно траење на батеријата до 80 часа непрекинато работно време помеѓу полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Боја
Space Gray

Product declaration