Satechi Aluminum Laptop Stand - Silver

SKU
ST-ALTSS

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Satechi Алуминиум е совршен држач за вашиот лаптоп или таблет. Направен од алуминиум ја поедноставува и организира вашата работна маса додека одржува чист, функционален стил.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.6000
End of life
No