Satechi Aluminum Laptop Stand - Silver

SKU
ST-ALTSS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Satechi Алуминиум е совршен држач за вашиот лаптоп или таблет. Направен од алуминиум ја поедноставува и организира вашата работна маса додека одржува чист, функционален стил.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.6000
EAN code
879961006549
Боја
сребрена
Големина
No

Product declaration