Satechi еко кожна подлога

SKU
conf-satechi-eco-leather-desk-mate-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го работното место во стил со Satechi еко кожната подлога. Изработена од квалитетна кожа од полиуретан (ПУ), работната површина може да се користи како подлога за глувче, површина за пишување, за храна и повеќе, а притоа надополнувајќи го стилот на Вашата работна површина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Големина
No
Производител
Satechi
Боја
црна
Материјал
Eco-leather
Димензија и тежина
Големина: 58.5 cm x 31cm, Тежина: 0.75кг
Производител
Satechi
Боја
кафеава
Димензија и тежина
Големина: 58.5 cm x 31cm, Тежина: 0.75кг
Производител
Satechi
Боја
темно плава
Димензија и тежина
Големина: 58.5 cm x 31cm, Тежина: 0.75кг

Product declaration