Satechi Eco Leather Mouse Pad

SKU
conf-satechi-eco-leather-mouse-pad-mk
Боја
Black %
Brown %
Dark Blue %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Satechi Eco-Leather Mouse Pad e оптимална подлога за глувче за работа, игри, студирање, прелистување и многу повеќе. Неговата мазна, водоотпорна површина од еко-кожа и неговиот траен дизајн е безбеден за употреба дури и со најосетливите дрвени или лакирани површини. Направено од квалитетна кожа од полиуретан (PU), нејзината мазна површина и луксузно чувство го комплетираат секој модерен работен простор.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Weight
0.0000
Големина
No
Производител
Satechi
EAN code
879961008475
Боја
Black
Производител
Satechi
EAN code
879961008499
Боја
Brown
Производител
Satechi
EAN code
879961008482
Боја
Dark Blue

Product declaration