SATECHI Fabric актовка за 13'' MacBook - сива

SKU
ST-LTB13
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

SATECHI Fabric
Никогаш не двоумете се помеѓу стилот и функционалноста. Оваа Satechi актовка е отпорна на вода. Направена е со трајна, најлонска ткаенина, отпорна на вода и целосно опремена внатрешност. Вашиот лаптоп ќе биде заштитен и изолиран од ненадејни капки, гребнатини, надворешна нечистотија и прашина. Нејзиниот чист, но целосно функционален дизајн, овозможува елегантен естетски изглед и е опремена со практични странични џебови во кои ќе ги чувате вашите дополнителни додатоци.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
End of life
No
Боја
сива
Бои
Grey
Материјал
Textile
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case
Mac компатибилност
MacBook 13"