SATECHI Multi Port 4K Adapter

SKU
conf-satechi-multi-port-4k-adapter-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Satechi Type-C алуминиумскиот Multi-Port адаптер додава палета на приклучоци, само со користење на една Type-C порта. Додади 4K HDMI, "pass-through" полнење, Ethernet, три USB Type-A порти, SD и Micro SD Card порти на твојот компјутер.


ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
End of life
No
Length
No
Боја
No
Компатибилност - адаптер
Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Производител
Satechi
Weight
0.1100
EAN code
879961006136
Боја
Вселенски сива
Компатибилност - адаптер
Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-C
Производител
Satechi
Weight
0.1100
EAN code
879961006112
Боја
сребрена
Компатибилност - адаптер
Ethernet (RJ-45), HDMI, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Производител
Satechi
Weight
0.1100
EAN code
879961006129
Боја
златна
Компатибилност - адаптер
USB-C