Satechi Slim Aluminum Keypad

SKU
conf-satechi-slim-aluminium-keypad-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Алуминиумската тенка безжична нумеричка тастатура е совршен додаток на работниот простор. Со целосна нумеричка тастатура, Aluminum Slim Wireless Keypad е одлично безжично решение за проширување на постојната тастатура. Со тенок профил и софистициран финиш, оваа тастатура нуди стил и функционалност.

Product declaration