Satechi TYPE-C Slim Multimedia Adapter V2 - Gold

SKU
ST-SCMA2G
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961007904
Боја
Gold
Големина
No
MagSafe compatibility
No

Product declaration