Satechi TYPE-C to VGA ADAPTER

SKU
conf-satechi-type-c-to-vga-adapter-mk
Боја
Space Gray %
сребрена %
златна %
Розево златна %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Користете го вашиот VGA дисплеј со вашиот нов USB-C уред. Сè што ви треба е овој кабел и вашиот Type-C уред може да се прикаже и сподели на вашиот VGA дисплеј! Совршен дизајн и специјално направен за да обезбеди конзистентна врска.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
End of life
No
Големина
No
Производител
Satechi
Weight
0.0400
EAN code
879961006969
Боја
златна
Производител
Satechi
Weight
0.0400
Боја
Space Gray
Weight
0.0400
Боја
сребрена
Weight
0.0400
Боја
Розево златна

Product declaration