Sdesign Case with Apple Pencil slot iPad 10.2'' - сина

SKU
SDIPAD102-SY
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Sdesign Case со држач за Apple Pencil
Оваа заштитна футрола обезбедува заштита од гребнатини и оштетување на Вашиот iPad 10.2".
Одлична е за заштита од секојдневни удари, прскање и гребнатини iPad 10.2", a нејзиниот изглед ќе остане во добра состојба како и од моментот кога прв пат ќе ја извадите од кутијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Материјал
Eco-leather
Боја
сина
Бои
Metallic Sky
iPad компатибилност
iPad (7. gen)
Sleeps/wakes iPad
Yes