Silicon case for iPhone X EPICO SILICONE - black

SKU
24310101300009

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.1000
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Plastic, Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration