Silicon case for iPhone X EPICO SILICONE - black

SKU
24310101300009

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.1000
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Plastic, Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X