Silicon case for iPhone XS Max EPICO SILICONE - red

SKU
33010101400003

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.1000
EAN code
8596049104547
Боја
(PRODUCT)RED
Големина
No
Бои
(PRODUCT)RED
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration