Speck Presidio Pro Folio Black Case for iPad mini 4/5

SKU
126936-1050

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Големина
No
End of life
No
Материјал
Microfiber, Polycarbonate, PU leather
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Full case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration