Speck Balance Folio Leather за iPad Air 3 и iPad Pro 10.5"

SKU
111060-1050

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Black
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration