Speck FlapTop Sleeve за MacBook Pro 13" Retina

SKU
77499-5546

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Специјално дизајниран за MacBook Pro 13'' со RETINA DISPLAY (не се вклопува во Mac-не-Retina дисплеј). Безбедното затворање на FlapTop заштитено со патент го штити уредот додека истовремено овозможува брз пристап.
Тенок дизајн за лесно вклопување во други торби или ранци. Водоотпопна за уште поголема заштита на Вашиот MacBook Pro 13''.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Weight
0.0000
EAN code
848709034137
End of life
Yes
Боја
сребрена
Case Size
No
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)
Капацитет
No