Speck iPhone XS Max Presidio Clear + Glitter футрола

SKU
117112-5636

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Надворешна обвивка од поликарбонат и внатрешна обвивка IMPACTIUM Clear која е поставена заедно за да ви овозможи два слоја на заштита во тенка, едноделна футрола. Светките се вградени во тврдиот надворешен слој на футролата, за да не се изгребат.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration