Speck iPhone XS Presidio футрола - Clear

SKU
119394-5085

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Presidio Stay Clear нуди добра заштита за вашиот iPhone XS. Материјалите на Presidio STAY CLEAR се отпорни кога се изложени на УВ светлина од сонцето.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X