Speck Presidio for MacBook Pro 13inch (2016) - Clear/Clear

SKU
91219-5085

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Speck's Presidio® совршено се вклопува со 13-инчниот MacBook Pro со Touch Bar и 13-инчниот MacBook Pro без Touch Bar.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Weight
0.2000
EAN code
848709042606
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Polycarbonate
Case Size
No
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration